1) Tellimine ja toodete tarneaeg: PlastiDip tooted pannakse teile teele 7 päeva jooksul, peale makse laekumist.                    

2) Kasutamine: Kui te ei ole kindel, kui palju teil toodet mingi projekti jaoks vaja on, võtke meiega ühendust telefonil: +372 56689267. NB! Õige koguse toote peale kandmisel on võimalik toodet hiljem lihtsamalt maha koorida!              Tähelepanu! Kuna tegemist on lahusti baasil toodetega, siis soovitame rangelt kanda isikukaitsevahendeid toodetega töötamise ajal (värvi respiraator, kaitsekindad). Alati tasub teha proovivärvimine väiksele pinnale, veendumaks et toode ei kahjusta värvitavat pinda.

3) Tagastamine: Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul, raha kauba eest tagastatakse, postikulu ei tagastata. Kaup peab olema tagastamisel kasutamata ja originaalpakendis. Kui kaup ei rahulda teid, siis palun võtke meiega ühendust.                     

4) Tasumine: Tellimuse eest palume tasuda 7 päeva jooksul. Kui soovite pikemat maksetähtaega, siis palun sellest teavitada. Kui te pole 7 päeva jooksul tellimust tasunud ja pole pikendanud maksetähtaega, siis tühistame teie tellimuse. Ülekande tegemisel palume selgitusse lisada arve number. Kauba saatmine toimub Smartposti pakiautomaatide kaudu. Palume tellimusele märkida ära millise linna Smartposti pakiautomaatikaupa soovite tellida. Kui valite kättetoimetamiseks “tulen ise järele” ja soovite maksta sularahas, siis kindlasti palun teavitada sellest telefoni või meili teel, siis saame teie tellimust ka kiiremini käsitleda ja vajalik on kaasa võtta täpne summa.

Edukat tellimist!